2016 IFBB Europa Games Orlando Pro
2016 NPC Junior USA Championships
EBFF

2016 European Amateur Championships - EBFF/IFBB

Santa Susanna, Spain
May 4-9, 2016


RESULTS BY YEAR 1999 | 2000 | 2001 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

MODELS FROM THIS CONTEST
Mattia Vecchi James Lewis
JimmyZProductions Fernando de la Rosa Fernando De La Rosa
004 Roman Dudushkin at MuscleGallery Roman Dudushkin
MEN'S BODYBUILDING OVERALL Jorge Zamorano (Spain)

Men's Bodybuilding
Over 100 kg
1 Adam Kozyra (Ukraine)
2 Andrea Presti (Italy)
3 Matteo Innocenti (Italy)
4 Marco Sapigni (Italy)
5 Zi Makanda N’Giuwu (Romania)
6 Maciej Kieltyka (Poland)
7 Tomislav Damjanović (Bosnia & Herzegovina)
8 Deividas Dubinas (Lithuania)
9 Piotr Ševčenko (Lithuania)
10 Andre Dufrasness (Belgium)
11 Andrey Makeev (Russia)
12 Krasimir Sarafov (Bulgaria)
13 Sergei Agunovich (Belarus)
14 Arkadiusz Rozanski (Poland)
15 Florent Dorizon (France)
16 Jan Kral (Slovakia)
17 Aleksandr Alekseev (Russia)

Men's Bodybuilding
up to 100 kg
1 Pascal Chukwu (Netherlands)
2 Reza Kakavand (Azerbaijan)
3 Karol Stuglik (Ireland)
4 Luigi Quinto (Italy)
5 Mattia Vecchi (Italy)
6 Djalma Laroque (Spain)
7 Theo Leguerrier (France)
8 David Pozzi (Spain)
9 Gilberto Ciriello (Italy)
10 Jorge Aunion (Spain)
11 Arne Lundell (Sweden)
12 Jörg Kapfer (Austria)
13 Andrey Popov (Russia)
14 Ahmet Koçak (Turkey)

Men's Bodybuilding
up to 95 kg
1 Luis Llorente (Spain)
2 Oleg Kakorin (Russia)
3 Manuel Cañadillas (Spain)
4 Stepan Stepanenko (Ukraine)
5 Roman Dudushkin (Russia)
6 Rabi Fahkro (Sweden)
7 Jakub Potocki (Poland)
8 Marko Barić (Croatia)
9 Tomas Svernenka (Ireland)
10 Davide Zambaldi (Italy)
11 Jimmy Van Der Heijden (Netherlands)
12 Mohammad Aziz (Denmark)
13 Antoine Zerafa (Malta)
14 Behnam Yousefi (Azerbaijan)
15 Jacob Jensen (Denmark)
16 Murat Fatih Ataç (Turkey)

Men's Bodybuilding
up to 90 kg
1 Jorge Zamorano (Spain)
2 Zhivko Petkov (Bulgaria)
3 Tomas Tabaciar (Slovakia)
4 Mariusz Tomczuk (Poland)
5 Jose Manuel Lopez (Spain)
6 Jonathan Ardenoy (France)
7 Fernando Navarro (Spain)
8 Krzysztof Skryplonek (Poland)
9 Dennis Jensen (Denmark)
10 Saif Jaseem (Denmark)
11 Sergey Rodin (Russia)
12 Franck Collingro (France)
13 Görkem Gürsoy (Turkey)
14 Lukasz Marcinkowski (Poland)
15 Ismail Bayram (Turkey)
- Luca Corrado (Italy)
- Patrick Schenk (Switzerland)
- Turhan Güçlü (Turkey)

Men's Bodybuilding
up to 85 kg
1 Ott Kiivikas (Estonia)
2 Jonathan Quintero (Spain)
3 Vincent Craine (Ireland)
4 Milton Anjo (Portugal)
5 Mohamed Benziane (France)
6 Paweł Lisowski (Poland)
7 Rui Manuel Barros Rodrigues (Portugal)
8 Mariusz Balazinski (Poland)
9 Alexandre David (Portugal)
10 Vicente Olombrada (Spain)
11 Dhorel Yengo Fouani (France)
12 Sinan Aydemir (Turkey)
13 Nicolas Ventura (Italy)
14 Gianluca De Gortes (Italy)
15 Vincenzo Coppola (Malta)
16 Stefano Valsecchi (Italy)

Men's Bodybuilding
up to 80 kg
1 Rafael Beltran (Spain)
2 Alberto Alonso (Spain)
3 Nour El Felyly (Spain)
4 Thomas Ruggini (Italy)
5 Jan Sotak (Slovakia)
6 Charles Barbe (France)
7 Filippo Masucci (Italy)
8 Piotr Klinkosz (Poland)
9 Kushtrim Bajraktaraj (Kosovo)
10 Matteo Martinez (Italy)
11 Adil Jennane (France)
12 Artem Shulzhenko (Ukraine)
13 Rogério Barradas (Portugal)
14 Rui Nascimento (Portugal)
15 David Alexander (Iceland)
- Sergio Blanco (Italy)
- Musstapha El Mechtali (France)
- Jozef Nagy (Slovakia)
- Yalçin Ergenekon (Turkey)
- Roderick Theuma (Malta)
- Gürkan Alkiliç (Turkey)
- Rohid Razban (Denmark)
- Khayyam Kazimov (Georgia)
- Lorenzo Fabbian (Italy)

Men's Bodybuilding
up to 75 kg
1 Maurizio Montalto (Italy)
2 Carles Viñals (Spain)
3 Vojtěch Trnka (Czech Republic)
4 Tomasz Marzec (Poland)
5 Jamal Judeiri (Azerbaijan)
6 Selim Tarakçi (Turkey)
7 Raigo Kuusnõmm (Estonia)
8 Miroslav Lelko (Slovakia)
9 Miguel Pinto Francisco (Portugal)
10 Utas Žylė (Lithuania)
11 Juan Ortega (Spain)
12 Andrei Alexandrescu (Romania)
13 Abdul Hikmat (Denmark)
14 Ergül Çimen (Turkey)
15 Serge Sadoven (France)
16 Roderick Schembri (Malta)

Men's Bodybuilding
up to 70 kg
1 Igor Kocis (Slovakia)
2 Aristide Mbomni (Germany)
3 Miroslav Skadra (Slovakia)
4 Rene Kenda (Austria)
5 Alexandre Bozonnet (France)
6 Emanuele Vezzola (Italy)
7 David Henriques (France)
8 Francesco Cervino (Italy)
9 Ibrahim Efe (Turkey)
10 Sebastian Vasut (Romania)
11 Maas Bogzoba (Turkey)
12 Philipp Jendreiek (Germany)

Junior Men's Bodybuilding
Overall
Stepan Stepanenko (Ukraine)

Junior Men's Bodybuilding
Over 75 KG
1 Stepan Stepanenko (Ukraine)
2 Lorenzo Leeuwe (Netherlands)
3 Pablo Llopis (Spain)
4 Tomislav Damjanović (Bosnia & Herzegovina)
5 Kristian Wolski (Poland)
6 Rohid Razban (Denmark)
7 Patrik Valach (Slovakia)
8 Kamil Tanwic (Poland)
9 Ozan Nural Önder (Turkey)
10 Tomasz Giza (Poland)
11 Mustafa Yildiz (Turkey)
12 Marius Mėgelaitis (Lithuania)
13 Vincenzo Coppola (Malta)
14 Can Güngör (Turkey)

Junior Men's Bodybuilding
Up to 75 KG
1 Edgaras Gladas (Lithuania)
2 Tomasz Marzec (Poland)
3 Vojtěch Trnka (Czech Republic)
4 Lucas Guido (Germany)
5 Gyunay Gyurgendzhi (Bulgaria)
6 Jakub Siemek (Poland)
7 Armando Mansaku (Albania)

Master Men's Bodybuilding
OVERALL
Manuel Cañadillas (Spain)

Master Men's Bodybuilding
40-49 yrs over 90 kg
1 Manuel Cañadillas (Spain)
2 Pascal Chukwu (Netherlands)
3 Jakub Potocki (Poland)
4 Andre Dufrasness (Belgium)
5 Peter Wilenius (Finland)
6 Juan Alberto Machado (Spain)
7 Roland Brosman (Slovakia)
8 Arkadiusz Rozanski (Poland)
9 Gilberto Ciriello (Italy)
10 Andrey Popov (Russia)
11 Antoine Zerafa (Malta)
12 Jörg Kapfer (Austria)
13 Fernando Piedade (Portugal)
14 Krasimir Sarafov (Bulgaria)
15 Marios Artemiou (Cyprus)
16 Radek Čejka (Czech Republic)
- Shay Dabi (Israel)
- Eric Schembri (Malta)
- Coşkun Meriç (Turkey)

Master Men's Bodybuilding
40-49 yrs 90 kg
1 Krzysztof Skryplonek (Poland)
2 Giovanni Cubeddu (France)
3 Martin Koslowski (Germany)
4 Stephane Pelloquin (France)
5 Lorenzo Fernandez (Spain)
6 Carlos Pereira (Portugal)
7 Lionel Thoue (France)
8 Roman Kronberger (Austria)
9 Dražen Salopek (Croatia)
10 Antti Pirinen (Finland)
11 Pavel Fanta (Czech Republic)
12 Veysel Karamanoğlugil (Turkey)
13 Gyula Túró (Hungary)
14 Kamil Narman (Turkey)
15 Bahattin Yücel (Turkey)

Master Men's Bodybuilding
40-49 yrs 80 kg
1 Filippo Masucci (Italy)
2 Andriy Sharapov (Ukraine)
3 Matteo Martinez (Italy)
4 Jens Schneider (Germany)
5 Dominique Dion (France)
6 Christian Racan (Austria)
7 Mats Ljung (Sweden)
8 Fredrik Spång (Sweden)
9 Eric Miet (France)
10 Juan Ortega (Spain)
11 Serghei Gospodar (Moldova)
12 Taner Uçar (Turkey)

Master Men's Bodybuilding
40-49 yrs 70 kg
1 Sandro Brocca (Italy)
2 Sebastian Vasut (Romania)
3 Ismail Kabakçi (Turkey)
4 Çetin Efe (Turkey)

Master Men's Bodybuilding
50-59 yrs over 80 kg
1 Anselmo Cortado (Spain)
2 Jan Nordlund (Sweden)
3 Edward Walsh (Ireland)
4 Dr. Wolfgang Schober (Austria)
5 Fabrice Ferah (France)
6 Peter Bendsen (Denmark)
7 Aleksandr Alekseev (Russia)
8 Aivars Visockis (Latvia)
9 Jukka Backlund (Finland)
10 Jovche Vasilevski (Macedonia)
11 Noel McPartlin (Ireland)
12 Igor Marufov (Russia)
13 Mutlu Bakirtaş (Turkey)

Master Men's Bodybuilding
50-59 yrs 80 kg
1 Frederic Mompo (France)
2 Mintxo Lasaosa (Spain)
3 Ismail Lacin (Germany)
4 Costel Torcea (Romania)
5 Gunnar Paasche (Germany)
6 Valerii Koptenko (Ukraine)
7 Rui De Moura (Portugal)
8 Maurizio Minoccari (Italy)
9 Massimo Venturelli (Italy)
10 Stephane Volet (France)
11 Danilo Barbi (Italy)
12 Jari Laine (Finland)
13 Sigurkarl Adalsteinsson (Iceland)
14 Ismail Yildizel (Turkey)

Master Men's Bodybuilding
60-65 yrs
1 Grzegorz Zieliński (Poland)
2 Juan Barreto (Spain)
3 Milan Bodlák (Czech Republic)
4 Mario Pace (Malta)
5 Willi Odenthal (Germany)
6 Vladimír Dvořák (Czech Republic)
7 Mehmet Didin (Turkey)

Master Men's Bodybuilding
over 65 yrs
1 Rafael Vera (Spain)
2 Karl Hannig (Austria)
3 Juhani Mattila (Finland)
4 Vladimír Štěpánek (Czech Republic)
5 Jiří Rohan (Czech Republic)

Classic Bodybuilding
OVERALL
Hubert Kulczynski (Poland)

Classic Bodybuilding
over 180 cm
1 Hubert Kulczynski (Poland)
2 Jacek Ratusznik (Poland)
3 Cristian Perez (Spain)
4 Marc Skovsbøgh (Denmark)
5 Zack Mcguirk (United Kingdom)
6 Jose Perez Ramirez (Spain)
7 Serdar Teker (Turkey)
8 Ivan Krzanovic (Serbia)
9 Emmanuel Iwuji (Bulgaria)
10 Eric Lompard (France)
11 Bartosz Leoniewski (Poland)
12 Mathias Hansen (Denmark)
13 JP Flikweert (Netherlands)
14 Alen Ahmethodžić (Bosnia & Herzegovina)
15 Romain Rimbaud (France)
- Aleksandar Stojic (Serbia)
- Krzysztof Piotrowski (Italy)
- Ivan Ivanov (Bulgaria)
- Marco Vaccino (Italy)
- Gedvydas Norkevičius (Lithuania)
- Giorgi Rusia (Georgia)

Classic Bodybuilding
up to 180 cm
1 Patryk Jaskiewicz (Poland)
2 Antonio De La Torre (Spain)
3 Alexandre Piel (France)
4 Vitali Champalov (Belarus)
5 Lionel Wollbrett (France)
6 Konstantinos Koutras (Cyprus)
7 Siim Savisaar (Estonia)
8 Brian Bonde (Denmark)
9 Jan Páleníček (Czech Republic)
10 Aliaksei Patarocha (Belarus)
11 Mehmet Tatar (Turkey)
12 Reno Banks (United Kingdom)

Classic Bodybuilding
up to 175 cm
1 Mykhailo Kislyakov (Ukraine)
2 Patrik Stiglic (Slovakia)
3 Jani Lemberg (Finland)
4 Antonio Ludovico (Italy)
5 Imre Vähi (Estonia)
6 Lukáš Topinka (Czech Republic)
7 Ilkay Beyga (Turkey)
8 Kamil Romanek (Poland)
9 Cristian Fekete (Romania)
10 Levent Gençoğlu (Turkey)
11 Josep Mayoral Panades (Spain)
12 Michel Decolle (Belgium)
13 Rubén Rocha (Portugal)
14 Idris Başaran (Turkey)
15 Abdullah Ömürlü (Turkey)
- Giovanni Visconti (Italy)
- Petar Petrov (Bulgaria)
- Abdullah Acabey (Turkey)
- Tamas Marton (Hungary)
- Francisco Ramalho (Portugal)

Classic Bodybuilding
up to 171 cm
1 Omar Obino (Italy)
2 Elnur Shikhaliyev (Azerbaijan)
3 Pedro Ortega (Spain)
4 Mert Soyusinmez (Turkey)
5 Edzus Prieditis (Latvia)
6 Sefa Salman (Turkey)
7 Peep Reinart (Estonia)
8 Nebojsa Bojcovski (Serbia)
9 Claudio Adam (Portugal)

Classic Bodybuilding
up to 168 cm
1 Stanislav Vizenher (Ukraine)
2 Halim Mayeux (France)
3 Michele Raganati (Italy)
4 Francesco Brandanu (Italy)
5 Rain Kuusnõmm (Estonia)
6 Robert Horvat (Croatia)
7 Frederic Faulon (France)
8 Alberto Siesto (Italy)
9 Giancarlo La Piana (Italy)

Junior Classic Bodybuilding
Open
1 Olivier Kremers (Belgium)
2 Gustav Gaarde (Denmark)
3 Bartosz Budzynski (Poland)
4 Michal Zaukolec (Slovakia)
5 Muratcan Karahasanlar (Turkey)
6 Tomas Marton (Slovakia)
7 Maykal Spasov (Bulgaria)
8 Emre Özkaram (Turkey)
9 Calle Bolund (Sweden)
10 Lukáš Bína (Czech Republic)
11 Yunus Caglayan (Turkey)
12 John Lausvuo (Finland)
13 Giorgi Rusia (Georgia)
14 Ingi Birgirsson (Iceland)

Master Classic Bodybuilding
OVERALL
Antonio De La Torre

Master Classic Bodybuilding 40-49 yrs 1 Antonio De La Torre (Spain)
2 Benito Ruiz (Spain)
3 André Thesen (Norway)
4 Karbane Chakhmani (Spain)
5 Fredrik Ström (Sweden)
6 Ole Dragseth (Norway)
7 Jani Sinisalo (Finland)
8 Hüseyin Cece (Germany)
9 Oktay Koç (Turkey)
10 Roger Lineau (Sweden)
11 Jean Francois Garrigues (France)
12 Brian Bonde (Denmark)
13 Ludovic Ghyselinck (France)
14 Fatih Sürmeli (Turkey)

Master Classic Bodybuilding over 50 yrs 1 Johnny Grape (Sweden)
2 Francesco Brandanu (Italy)
3 Roman Läber (Switzerland)
4 Jochen Kretz (Germany)
5 Raymond Cassar (Malta)
6 Timo Kiviniemi (Finland)
7 Ali Cem Erkara (Turkey)
8 Alberto Siesto (Italy)
9 Giancarlo La Piana (Italy)
MEN'S PHYSIQUE OVERALL Fa’Iq Ma’Arij (Netherlands)

Men's Physique
over 178 cm
1 Alexandros Staboulis (Finland)
2 Bruno Da Cunha (Portugal)
3 Thierry Bayala (France)
4 Ivan Shapilau (Belarus)
5 Martin Montazeri (Sweden)
6 Avni Ozyurt (Netherlands)
7 Elvis Rudbahs (Latvia)
8 Viktor Minář (Czech Republic)
9 Srboslav Lazic (Serbia)
10 Daniel Sanati (Germany)
11 Yevhen Partaloha (Ukraine)
12 Jesus Perez Alvarez (Spain)
13 Darren Johnson (United Kingdom)
14 Jaani Inkinen (Finland)
15 Altuğ Tan (Turkey)
- Dániel Kovács (Hungary)
- Gökhan Kuden (Turkey)
- Kuido Jõgisalu (Estonia)
- Diego Faravelli (Italy)
- Rafał Rużyło (Poland)
- Vyacheslav Arkhiereev (Czech Republic)
- Daniel Klüver (Denmark)
- Daniele Molla (Belgium)
- Serghei Semeniuc (Ukraine)
- Tomica Milushevski (Macedonia)
- Gianluigi Bonifazi (Italy)
- Helder Azevedo (Portugal)
- Pablo Ramis (Spain)
- Tomasz Politowski (Poland)

Men's Physique
up to 178 cm
1 Dennis Johansen (Norway)
2 Andrea Mosti (Italy)
3 Redir Nerway (Sweden)
4 Law Shala (Sweden)
5 Joan Garcia Cuenca (Spain)
6 Mohammad Hamad (Denmark)
7 Cristiano Iommetti (Italy)
8 Mickael Pretot (France)
9 Denis Sogonov (Russia)
10 Yanis Bouchema (France)
11 George Dixon (United Kingdom)
12 Rashid Kwarasey (Norway)
13 Enrique Gutierrez (Spain)
14 Ricardo Paul (United Kingdom)
15 Helder Marinho (Portugal)
- Gezim Kadriw (Kosovo)
- Axel Mallia (Malta)
- Bojan Ilievski (Macedonia)
- Ramin Moggi (Italy)
- Egert Oiov (Estonia)
- Doğuşcan Özkan (Turkey)
- Eduardo Da Silva (Norway)
- Mads Bonderup (Denmark)
- Liudas Vaisieta (Lithuania)
- Igor Kulik (Ireland)
- Igor Jevtić (Bosnia & Herzegovina)
- Michal Gliszczynski (Poland)
- Konrad Fenech (Malta)
- Andrew Maher (Ireland)
- Kert Kaljula (Estonia)
- Terry Frlan (Croatia)
- Aleh Kanavalau (Belarus)
- Salih Şahin (Turkey)
- Faizan Sakhi (Denmark)

Men's Physique
up to 174 cm
1 Fa’Iq Ma’Arij (Netherlands)
2 David Ouamba (Finland)
3 Robert Berg (Norway)
4 Dániel Tulok (Hungary)
5 André Alves (Portugal)
6 Yasin Şahin (Turkey)
7 Jaisell Pellicier (Spain)
8 Mert Gürler (Turkey)
9 Jesus Muñoz (Spain)
10 Oguz Acar (Austria)
11 Alexis Autreau (France)
12 Maxime Ratier (France)
13 Antonio Nocerino (Italy)
14 Hootan Tahmasbi (Cyprus)
15 Davide Fiorini (Italy)
16 Silvio Ludovico (Italy)
- Ákos Körmendi (Hungary)
- Daniel Brack (Ireland)
- Ke-Shen Lian (Belgium)
- Flavius Ursachi (Romania)

Men's Physique
up to 170 cm
1 Kamran Sherko Elyasi (Finland)
2 Renatas Suleimanovas (Lithuania)
3 Luis Postiga (Portugal)
4 Diego Lizarraga (Spain)
5 Tiago Rebelo (Portugal)
6 Juan Salomon (Spain)
7 Aidara Sadibou (France)
8 Andrea Bertelloni (Italy)
9 Harun Şen (Turkey)
10 Filip Martins (Portugal)
11 Andreas Georgiou (Cyprus)
12 Hüseyin Uğurnalci (Turkey)
13 Jose Bjargo (Norway)
14 Gábor Nagy (Hungary)
15 Angelo Ripellino (Italy)
16 Teodor Petrea (Romania)

Junior Men's Physique
Overall
Redir Nerway (Sweden)

Junior Men's Physique
over 178 cm
1 Elvis Rudbahs (Latvia)
2 Linas Petraitis (Lithuania)
3 Wilfer Ochoa (Spain)
4 Szabolcs Földi (Hungary)
5 Rene Richter (Germany)
6 Şahin Sağiroğlu (Turkey)
7 Tim De Breuker (Belgium)
8 Cahit Can Akyol (Turkey)
9 Isacan Akhan (Turkey)
10 Levie Curiel (Netherlands)
11 Vladyslav Holovatyuk (Poland)
12 Radek Svoboda (Czech Republic)
13 Rabie Haddad (Denmark)
14 Dániel Kovács (Hungary)
15 Lukasz Majkut (Poland)
16 Stefano Beacco (Italy)

Junior Men's Physique
up to 178 cm
1 Redir Nerway (Sweden)
2 Dylan Sonneveld (Netherlands)
3 Axel Mallia (Malta)
4 Jetmir Goqi (Kosovo)
5 Aleksandar Zivkovic (Serbia)
6 Patryk Walczuk (Poland)
7 Philipe Da Silva (Norway)
8 Clemente Goglia (Italy)
9 Marcin Zganiacz (Poland)
10 Yunus Ozhan (Turkey)
11 Sarhed Zada (Denmark)
12 Nacho Mora (Spain)
13 Hikmethan Küçük (Turkey)
14 Federico Curti (Italy)
15 Robert Jolić (Croatia)

Junior Men's Physique
up to 170 cm
1 Furkan Er (Turkey)
2 Juan Carbonell (Spain)
3 Milad Amiri (Finland)
4 Marius Varzaru (Romania)
5 Teodor Petrea (Romania)
6 Emre Çelik (Turkey)
7 Florent Wernert (France)

Master Men's Physique
+40 years
1 Yasin Şahin (Turkey)
2 Sergi Bittan (Spain)
3 Luís Ribeiro Da Cunha (Portugal)
4 Ricky Beckford (United Kingdom)
5 Antonio Damiano (Italy)
6 Thomas Böhnke (Germany)
7 Carlo Bellodi (Italy)
8 Aykut Karadaş (Turkey)
9 Tom Vinge (Denmark)
10 Pedro Valente (Portugal)
11 Karol Kundzicz (Poland)
12 Benjamin Bjerregaard (Denmark)
13 Bartłomiej Mazurkiewicz (Poland)
14 Bruce Richardson (United Kingdom)
15 Dawsen Hamilton (Norway)
16 Róbert Fruzsa (Hungary)
- Aleh Kanavalau (Belarus)
- Steven Winter (United Kingdom)

Muscular Men's Physique Open 1 Valentin Petkov (Bulgaria)
2 Maxime Ratier (France)
3 Kevin Leroux (France)
4 Romain Lacoste (France)
5 Marco Costa (Portugal)
6 Cagri Duran (Turkey)
7 Jesser Pichardo (Netherlands)
8 Thibault Grebul (France)
9 Tobiasz Rusek (Poland)
10 David Roig (France)
11 Róbert Fruzsa (Hungary)

Men's Fitness 1 Nazar Kharkhun (Ukraine)
2 Anton Mushtanov (Russia)
3 Erik Tingstad (Norway)
4 Alexandru Roatis (Romania)
5 Aleksandr Abramov (Russia)
6 Urs Zumstein (Switzerland)
7 Kerem Güzel (Turkey)
8 Sedat Kahya (Turkey)

Junior Men's Fitness 1 Alexandru Roatis (Romania)
2 H. Cem Turgutoglu (Turkey)
3 Bartlomiej Byjos (Poland)
4 Artem Volguntcev (Russia)
5 Burak Saglam (Turkey)

Comments

The comments to this entry are closed.