2015 IFBB New York Pro
2015 EBFF European Amateur Bodybuilding Championships

RESULTS BY YEAR 2008 | 2009 | 2010 | 2013 | 2015

MODELS FROM THIS CONTEST
Jack Diamond at Jimmy Z Productions
Jiri Lasik
PowerMen Rudolf Zotkov
Rudolf Zotkov
Kulturistika mužů absolutní vítěz Vladyslav Kozerenko

Kulturistika mužů nad 90 kg 1. Jiří Lasík
2. Denis Štěrba
3. Pavel Dvořák
4. Jan Kittner
5. Martin Lešenar
6. Vlastimil Kalaš
7. Jaroslav Kejř
8. Vít Kotas
9. Jan Navrátil

Kulturistika mužů do 90 kg 1. David Skořepa
2. Zdeněk Flachs
3. Tomáš Witschel
4. Jan Křenek
5. Jiří Schäfer
6. Miroslav Dopirák
7. Michal Selmeczi
8. Roman Jurák

Kulturistika mužů do 82,5 kg 1. František Huf
2. Pavel Bartoníček
3. Michal Herman
4. Jan Zapletal
5. Rudolf Pinkas
6. Adam Szollosy
7. Luboš Tengler
8. Jakub Síla
9. Lukáš Bečička
10. Karel Kunz

Kulturistika mužů do 75 kg 1. Vladyslav Kozerenko
2. Petr Michálek
3. Dominik Sagan
4. Miloš Růžička
5. Petr Fric
6. Michal Šáda
7. Michael Kučera
8. David Gilík
9. Josef Hrubý
10. Tomáš Haník

Kulturistika mužů do 67,5 kg 1. Petr Svačina
2. Petr Holent
3. Petr Havlík
4. Rostislav Švan
5. Marek Jelínek
6. Robert Redlich

Klasická kulturistika mužů
absolutní vítěz
Jan Páleníček

Klasická kulturistika nad 180 cm 1. Martin Holaň
2. Igor Tesár
3. Pavel Szotkowski
4. Jaromír Prášek
5. Radek Studený
6. Tomáš Adámek
7. Patrik Šerý
8. Martin Navrátil

Klasická kulturistika do 180 cm 1. Jan Páleníček
2. Bohumil Štěpánek
3. Tomáš Hlava
4. Jan Rys
5. Pavol Csorba
6. Ladislav Mráz
7. Antonín Pavlíček
8. Petr Plesník
9. Petr Mohyla

Kulturistika masters mužů
absolutní vítěz
Pavel Bartoníček

Kulturistika masters mužů 40 - 50 let 1. Pavel Bartoníček
2. Pavel Fanta
3. Martin Mancini
4. Pavel Dvořák
5. Jiří Schäfer
6. Luboš Tengler
7. Miroslav Trnečka
8. Petr Havlík
9. Jiří Chládek
10. Vít Kotas
11. Jan Navrátil
12. Robert Redlich

Kulturistika masters mužů 50 - 60 let 1. Jaroslav Kejř
2. Josef Hrubý
3. Jaroslav Hala
4. Michal Kičák
5. Jiří Němec
6. Miloslav Birnbaum
7. Josef Havlík
8. Bedřich Vater

Kulturistika masters mužů nad 60 let 1. Ivan Horáček
2. Milan Bodlák
3. Pavel Beránek
4. Vladimír Štěpánek
5. Milan Ecler
6. Pavel Valenta
7. Jaroslav Kokeš
8. Vladimír Dostál
9. Čestmír Foukal
10. Zdeněk Gehringer
11. Jan Horáček
12. Josef Krupa

Klasická kulturistika masters mužů 1. Michal Šidík
2. Patrik Šerý
3. Jiří Adámek

Kulturistika mužů vozíčkářů 1. Daniel Minster
2. Petr Lindák
Physique mužů absolutní vítěz Ondřej Kmošťák

Physique mužů nad 182 cm 1. Jakub Veselý
2. Miroslav Kadlec
3. Matyáš Černohorský
4. Marek Perutka
5. Jan Klubrt
6. Jiří Kubiczek
7. Denis Hanzlík
8. Lukáš Obršál
9. Marek Kuchajda

Physique mužů do 182 cm 1. Ondřej Kmošťák
2. Miroslav Přibáň
3. Václav Kohout
4. Michal Komosný
5. Miroslav Juríček
6. Jiří Kaňák
7. Petr Ouvín
8. Richard Bílík
9. Marek Heryán
10. Radim Kluka
11. Jan Sokolowski
12. Šimon Kutnar

Physique mužů do 178 cm 1. Štěpán Ginzel
2. Richard Biško
3. Radim Mahovský
4. Sebastian Gunčík
5. Tomáš Weiss
6. Lukáš Červený
7. Jakub Cenek
8. Aleš Lamka
9. Jan Švec
10. Ladislav Vopravil
11. Ilija Tipovský

Comments

The comments to this entry are closed.